+380 94 853 00 75

Меблевий центр «Діамант»

Київ, вул. Петропавлівська, 14-Е

Smartbox — це стильно, практично і зручно! Модулі збираються без використання кріплень і з'єднуються між собою згідно вашим ідеям – від лавки в передпокій до стелажа в дитячу кімнату Дізнатися більше
Smartindie – меблі за індивідуальними розмірами Створіть свій власний Indie комфорт разом з дизайнерами розумних меблів smartbox ви можете створити індивідуальні інтер’єрні рішення Дізнатися більше
Краща якість із Австрії и Бельгії Smartbox являє собою унікальне меблеве рішення від провідних європейських виробників Дізнатися більше
ЗАЛИШАЙСЯ НА ЗВ'ЯЗКУ
Замовити БЕЗКОШТОВНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ
Smartbox
від 890 грн
Smartbox модулі — це стильно, практично і зручно! Важливою перевагою австрійських clic-меблів є технологія збирання: модулі збираються без використання кріплень і з'єднуються між собою згідно вашим ідеям – від лавки в передпокій до стелажа в дитяч...
Подивитися
Smartindie
від 18 000 грн
Створіть свій власний Indie комфорт разом з дизайнерами розумних меблів smartbox. Зручні та оригінальні інтер’єрні рішення за індивідуальними розмірами.
Подивитися
ВІЗУАЛІЗАЦІЯ В ПОДАРУНОК
Всім клієнтам smartbox наші дизайнери допоможуть розробити рішення меблювання для вашого будинку і підготують візуалізацію нового інтер’єру в подарунок.
Замовити
Шафи
від 6 200 грн
Бельгійські шафи з колекції didit від smartbox поєднують в собі функціональність, стильний дизайн і зручність зберігання речей.
Подивитися
Столи
від 3 625 грн
Столи smartbox відрізняються простотою, діловою стриманістю і скромною елегантністю. Невигадливість форм робить стіл універсальним для будь-якої обстановки. Він може вписатися в дитячу кімнату і в робочий кабінет однаково добре.
Подивитися
Полиці
від 1 500 грн
У каталозі didit від smartbox ви знайдете книжкові шафи і стелажі. Книжкова шафа на п'ять полиць стане ідеальним рішенням для зберігання вашої домашньої бібліотеки.
Подивитися
ШОУ-РУМ
Запрошуємо Вас відвідати перший в Україні шоу-рум clic-меблів smartbox. Тут Ви можете ознайомитися з інтер’єрними рішеннями і меблями з каталогу smartbox. Наші дизайнери завжди до Ваших послуг!
Подивитися
Стелажі
від 4 370 грн
Сучасні меблі для зберігання ваших речей. Унікальна технологія збирання дозволяє отримати ідеальні поверхні без слідів від кріплень або отворів.
Подивитися
ТВ-тумби та комоди
від 1 850 грн
Тумба під телевізор smartbox — це зручне рішення для розміщення широкоформатного телевізора або цілого кінотеатру. Функціональний дизайн добре підійде до вашого інтер'єру.
Подивитися
Ліжка
від 5 000 грн
Ліжка smartbox легко створюють затишок спальні завдяки стильному дизайну і великому вибору кольорових рішень. Сон на них буде дійсно міцним і здоровим.
Подивитися
© 2018 Smartbox All Rights Reserved. Modern Furniture
Залиште заявку
на безкоштовну візуалізацію
інтер'єру
Залиште заявку
на безкоштовну консультацію з
дизайнером
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ
на безкоштовний зворотній
дзвінок